Ekologický skvost GEM Tower díky startupu bezDodavatele bude vyrábět zelenou energii i pražským festivalům.

Možná už jste zaznamenali, že řadu hudebních festivalů v zahraničí pohání zelená energie. Jestli vás zajímá, jakým způsobem, přijďte se podívat 11. – 20. září na pražské Výstaviště.

K vidění je tu unikátní GEM-tower (Green Energy Mill), která právě takovou udržitelnou energii pro různé festivaly vyrábí. A díky energetickému rebelovi bezDodavatele tahle ekologická novinka vyrábí nyní zelenou energii i pro festival Praha září či festival Kefírek.

A proč ji bezDodavatele do Prahy přivezl? „GEM, což je v překladu mlýn na zelenou energii, vytváří energii prostřednictvím solárních panelů a větrné turbíny, tedy obnovitelných zdrojů, jejichž růst chceme v Česku podpořit,“ říká Robert Chmelař, zakladatel bezDodavatele.

Potkáme se u GEMu?

Energii nahrazující fosilní paliva dokáže GEM vytvářet v jakémkoliv počasí. Zároveň se jedná o designově krásný objekt, který je na Výstavišti skvělou dominantou pravě probíhajících festivalů a místem, kde se jejich návštěvníci setkávají.

„Naším cílem je podpořit přechod českých domácností na českou zelenou energii. Je nám tak blízká nejenom myšlenka GEM, ale i partnerství s rodinným festivalem Kefírek. Proto jsme se rozhodli zprostředkovat tuto unikátní novinku i lidem v České republice,“ dodává Robert Chmelař.

To není vše

Ještě nejste u nás?

Pořiďte si zelenou elektřinu a zelený plyn
bez prostředníků a závazků.

Ilustrace-9