Elektřina

100 % zelená elektřina

a ještě k tomu levnější?
Ano, jde to.

Jen musíme obejít tradiční dodavatele.

Ikonka-Penezenka

Kvůli peněžence

Cena elektřiny, která kopíruje cenu elektřiny na trhu, je výhodnější než pevné ceny tradičních dodavatelů.

Ikonka-Zeme

Kvůli planetě

Veškerá námi dodaná elektřina pochází z českých obnovitelných zdrojů.

Ikonka-Svoboda

Kvůli svobodě

S námi vše vyřídíte online a vše je naprosto transparentní. A pokud se Vám u nás přestane líbit, můžete bez problémů odejít.

Šetříme peníze i přírodu

3 důvody, proč přejít na zelenou elektřinu bezDodavatele

Přidejte se k nám

Zaujalo Vás to? Chcete začít šetřit přírodu i svou peněženku?

Video
Ilustrace-7

Pro naši planetu

100 % zelená elektřina

Většina elektřiny se v Čechách vyrábí v uhelných a jaderných elektrárnách a jen minimální množství pochází z obnovitelných zdrojů. Schválně se podívejte na fakturu za elektřinu od svého dodavatele, kde v části „informace o směsi paliv“ uvidíte přehled, odkud pochází elektřina, kterou právě odebíráte. Velmi pravděpodobně tam uvidíte hodnoty jako z 50 % uhlí, 35 % jaderné palivo, 5 % zemní plyn, 3 % druhotné zdroje a jen 7 % obnovitelné zdroje.

U nás je z obnovitelných zdrojů 100 % dodané elektřiny a v průměru se na její výrobě podílí: 18 % voda, 21 % slunce, 28 % vítr, 25 % bioplyn a 8 % biomasa. Zelenou elektřinu navíc odebíráme výhradně od českých výrobců a za férových podmínek.

Pro vaši peněženku

Elektřina za velkoobchodní ceny

Život je příliš krátký a zajímavý na to, abychom trávili čas porovnáváním tarifů dodavatelů energií. My věříme v poskytování férových, transparentních a dlouhodobě výhodných podmínek. Žádné akční slevy, balíčky nebo nabídky jen pro nové zákazníky. Prostě jen aktuální tržní cena pro všechny.

Vaše cena přesně kopíruje aktuální cenu elektřiny na trhu, žádné spekulace dodavatelů. Na rozdíl od tradičních dodavatelů, kde platíte pevně danou cenu po celý rok, u nás platíte cenu, za kterou se obchodovala elektřina v den, kdy jste jí spotřebovali.

U pevné ceny na rok musí dodavatel zohlednit případné výkyvy ceny v průběhu roku a do ceny ještě promítnout své nemalé náklady a marži.

Naše náklady jsou nesrovnatelně nižší, a tak si za naši službu účtujeme poplatek pouhých 6 Kč (bez DPH) za den.

Že je nákup za tržní cenu výhodnější, si můžete ověřit na historickém vývoji cen elektřiny:

Pro vaši svobodu

V jednoduchosti je krása

Jsme služba pro komunitu, ne korporace plnící kapsy akcionářům, a tak u nás nehledejte žádné triky, hvězdičky nebo nesmyslné závazky. Prostě chceme jen jednoduší, levnější a zelenou energii pro všechny.

Komunikovat s námi můžete online a ke svému účtu máte vždy přístup přes webovou aplikaci, kde můžete sledovat vývoj cen, spravovat svůj účet nebo zadávat tzv. samoodečet.
I přechod k nám od Vašeho starého dodavatele zařídíte jednoduše a plně online, bez zbytečné byrokracie a chození na pobočky nebo poštu.

A pokud se Vám u nás nebude líbit, nebo se Vám bude stýskat po tradičním dodavateli a budete chtít od nás zase odejít? Ano, bude nám to líto, ale nebudeme Vám dělat potíže.

Smlouva je vždy na dobu neurčitou se standardní výpovědní lhůtou 3 měsíce, aby se stihla veškerá administrace spojená se změnou dodavatele.

A nebojte se, my nemáme žádné pokuty nebo sankce, když od nás odcházíte.

Napište nám

Zaujalo Vás to? Chcete šetřit přírodu a svou peněženku? Napište nám a my se ozveme.

Přidejte se k nám

Nebo k nám rovnou přejděte sami online za pár minut.

To není vše

Máte doma i plyn?

Pokud ano, mrkněte sem a sjednoťte
si elektřinu i plyn do jednoho účtu.

Ilustrace-9